Nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus
„Gerasis susiranda Žemėje rojų, o piktasis čia iš anksto mėgaujasi savo pragaru.“ – Heinrichas Heinė
Citatą radau http://lt.wikiquote.org
Pagaliau jums siūlau prapuolėlę aikštelę:) Tiesa, su šiokiais tokiais papildymais, gal ir netyčiniais praleidimais. O šiaip – tfu tfu tfu, per kairį petį!
Savaitės komentatoriaus (-ių) citata (-os):„Žmogus yra minčių srautas. Jis gimsta visai tuščias, o per gyvenimą vyniojasi kaip sniego kamuolys, kaupdamas visą jo kelyje pasitaikiusią informaciją. Todėl save reikia pažinti kasdien iš naujo.“ – romas
Reaguodamas į Fredžio mintį: „…savęs iki galo negali pažinti net ir nugyvenęs kelias dešimtis metų, vis atrandi savyje kažką naujo.“ Šrekis pridūrė: „…gal greičiau dešimtmečių neužtenka suprasti ir pamatyti ką tu gali su tuo ką turi savyje…“
„Mes, dalindamiesi savo mintimis, keičiame vieni kitus. Štai aš perskaičiau mintį ir jeigu jai pritariau – ji įaugo į mane, o jeigu prieštarauju – ji išjudina ir sukuria kitokių minčių srautą. Todėl uždariusi šitą dienoraštį jau būsiu kitokia nei buvau jį atidarydama.“ – Zita
„Pastebėjau, kad žmogus geriausiai save pažinti gali tuomet, kai jo širdyje plasnoja drugeliai, tai yra, kai žmogus myli. Tuomet suprantama, kiek daug gali padaryti ir kokių talentų turi ar ne?“ – Benedikta Vaivadaitė
Labiausiai komentuotas įrašas: Techniniai nesklandumai serveryje. „Btmkl…“ – nesikeikiant!
Atradimai: Ilga istorija, tai tik trumpai užsiminsiu: komentatorė Zita meistriškai susiejo G. Grajausko eilėraštį „Triumfatorius“ ir jo paties nepasirodymą literatūriniame renginyje.
Valentinas siūlo pasigrožėti Lennarto Nilssono, fotografuojančio žmogaus vidų (ne, ne sielą), menu, o Tipas – merginos piešiančios smėliu ant stiklo kūriniais.
Problema (-os): Serverio gedimas. Koks jausmas grįžti iš miesto, prisėst prie kompiuterio ir savo asmeniniame tinklaraštyje rasti… Grįžimą į praeitį? Prastas, labai prastas. Apgailestauju, kad taip nutiko. Tikiuos ateityje tokių nesklandumų nepasitaikys, juolab kad brolis parodė tokį laiškelį: „Informuojame, kad Tinklalapis.NET klientų svetainių palaikymą perėmė UAB „Interneto vizija“, todėl svetainių bei el. pašto duomenys buvo perkelti į naujus, galingesnius bei spartesnius Serveriai.lt serverius.“
Kaip yra iš tikrųjų: žmonės patys nori keisti savo nelietuviškas pavardes ar jiems taip yra įteigta?:))
Kada žmogus laikomas pakankamai materialiai apsirūpinusiu?
„Geriau pasvarstykime: ar bulvaras turi ribas ar ne?“ – Valentinas
Sprendimai: * * * (siūlykim, diskutuokim)
Šventės, konkursai: rugsėjo 25-ąją startavo diskusijų skyrelis „Lietuvių kalbos dilgėlynas“
Komentatoriaus Taško ir kitų komentatorių „Sąvartyno BUM prieglobstis“: Būti savimi, mistinis paveikslas, gigantiško vaikino skulptūra, Martinas Solveig į Vilnių neužsuks, Lennart Nilsson fotografija, mergina piešianti ant stiklo smėliu, Pavardės ir kiti darbai be žiniasklaidos veidrodžio
Tinklaraštija: Negalima. Negalima. Negalima. Nesutinku, kad katinai kenkia taip, kad privalėtume juos atiduoti į kitų šeimininkų rankas.
Su švietimo reforma sukta ir prisukta taip, kad net aukščiausiais balais išlaikę stojamuosius gali likti už borto.
Tinklaraščiai veda iš kelio. Ypač mane. Kaip jau žadėjau, greitu laiku ant mano stalo irgi atsidurs toks darinys.
Ironiškas, taiklus pastebėjimas. Nejaugi ne taip?
Ir aš atsimenu iš savo vaikystės. Tik man ten įdomu išlupinėti buvo, o ne valgyti:)
Būna ir taip. Kai vertinamas lojalumas.
>>> Nuotrauka iš Grumlino palėpės <<<
Jūs lankotės mano asmeniniame tinklaraštyje, kuriame dalinuosi su Jumis savo mintimis, pastebėjimais. Čia taip pat vyksta turiningos diskusijos ir konkursai.
Labai lauksiu ir Jūsų minčių, nesivaržydami* komentuokit, siūlykit įvairias temas. Drauge galim atrast reikšmingų dalykų – nuo žemės grumstelio pločio ligi dangaus. Pradedam paieškas.
* yra papildomų sąlygų:)
Ligita
You visit my personal blog, where I share with you my thoughts and observations. It also hosts rich debates and competitions.
I will wait for your thoughts, feel free* to comment and to offer a variety of topics. Together we can discover important things – from the ground up to the sky. Let’s start the search.
* There are additional conditions:)
Ligita
m spalio 2nd, 2009, 6:22 pm
Pritariu. Ten, beje, katė, tai dar smagiau
Bėda tik ta, kad visai nekenkė, bet žmonės principų atsisakyti negalėjo.
Ligita spalio 2nd, 2009, 6:51 pm
Aš ir sakau. Man panaši situacija neseniai susiklosčiusi buvo. Vasarą gimtajame miestelyje Perlą laikiau, o jai pasibaigus kai kas netgi siūlė manąją katytę atiduoti kam nors, nes… Neva man jos nė velnio nereikia. Papūskit! Jei brangių žmonių šiaip sau kur papuola nemėtom, tai ir su gyvūnais taip elgtis nedera.
Valentinas spalio 2nd, 2009, 10:05 pm
Tarp kitko, serveriai.lt gali pasitikrinti ar laisvi tavo norimi interneto adresai. Pavyzdžiui ar niekam nekyla klausimas http://www.ligita.lt yra laisvas ar ne? Atsakymas:
http://www.serveriai.lt/tikrinti.php?adresu_sritis=www.ligita.lt&x=14&y=11
Pasirodo užimta. Netgi ligita.com ir ligita.eu
Bet nenusiminkite, dar laisvas ligita.biz, o Ligita juk nori būti verslininke
Valentinas spalio 2nd, 2009, 10:08 pm
Ligita.lt pasirodo užsiėmus kažkokia Ligita Montvilaitė
http://www.ligita.lt/
Turtingo tėvelio turtinga dukrelė.
WU spalio 3rd, 2009, 12:50 am
Valentinai
ačiū už juoko dozę prieš miegą. „Turtingo tėvelio turtinga dukrelė”, kai pažiūrėjau puslapį… Taiklu. Jeigu dar įsivaizduoji toną, kuriuo būtum gyvai pasakęs..
Ligita spalio 3rd, 2009, 1:31 am
Oho, puslapio dar nėra, o veidelis jau šypsosi
) Mano adreso pabaiga vis tiek „kietesnė”: xz.lt Šios dvi raidės suteikia paslapties, gyvumo.
Taip, aš jau beveik verslininkė… Che che. Tik kad .biz manęs netraukia. Geriau tegu būna koks nors .press
Ligita. sausio 17th, 2010, 12:21 pm
Eii…
argi gražu varyti ant žmonių apie kuriuos visiškai nieko nežinot.
)
)
Man ten buvo puslapis sukurtas, bet tikrai ne „turtingo tėvelio turtingai dukrelei”
Draugas puslapį padarė.
taip kad geriau nevarykit niekad ant žmonių, nieko nežinodami.
gi negražu šitaip.
)
Ligita sausio 17th, 2010, 12:38 pm
Valentinai, dabar žinosi
Bet kaip man keista savo puslapyje matyt dar vieną Ligitą!
Valentinas sausio 17th, 2010, 3:15 pm
Ligita (netikroji)
Kiek kainuoja šis malonumas?
Aurimas sausio 17th, 2010, 3:20 pm
Aš irgi turiu savo nuosavą internetinį adresą
Ligita. gegužės 10th, 2010, 9:47 pm
Valentinai, nežinau kiek kainuoja šis malonumas, draugas buvo padovanojęs. Sakė tik, jog brangus malonumas. Išlaikymas + dar.